Náš Příběh

NOLL trade s.r.o. byl založen jako pokračovatel gastronomické rodinné tradice z roku 1893 v Německém Brodě. V regionu Východních, Severních Čech a Vysočiny je NOLL distribučním zástupcem významných českých i zahraničních výrobců z oblasti cukrařiny – Medovník originál, Vandemoortele, Sweet delight, Zeelandia.

Společnost se zaměřujeme na dodávky pro malá a střední gastronomická zařízení. Vytváříme dosud neexistující propojení velkých výrobních společností a menších provozů. Díky vzniku naší distributorské sítě jsme se rozhodli spolupracovat a podporovat malé lokální výrobce, kteří nabízí kvalitní a originální výrobky. Své nové odběratele si vybíráme dle dostupnosti našich zákazníků v dané lokalitě, které podporujeme. Jsme stále otevřeni novým podmětům a snažíme se vyhovět Vašim specifickým přáním. Pomáháme Vám s propagací. Pravidelně obměňujeme náš sortiment. 

V našich rodinných provozech – Coffe Noll a Bistro Noll vytváříme výjimečné chvíle společně se zákazníky, kteří sami určují výběr z vysoké kvality a počtu druhů nabízeného sortimentu. 

Jdeme k Vám blíž. V roce 2021 jsme zprovoznili designovou pojízdnou kavárnu s konceptem zdravého stravování. Sympatie zákazníků jsme získali nejen výjimečným vzhledem přívěsu, ale i kvalitní lokální nabídkou, výbornou kávou doplněnou o profesionální servis.

Jsme přesvědčeni, že Vaše spolupráce s NOLL bude přínosem pro Váš obchod a sladkým potěšením pro Vaše zákazníky.